O mne

Nadšenie a vášeň pre nábytok, doplnky a interiérový dizajn ma sprevádzajú od detstva. Je veľmi pravdepodobné že som túto vlastnosť zdedila po otcovi, ktorého láska k drevu a nábytku prieviedla k vlastnému biznisu v tejto oblasti a momentálne vedie úspešnú firmu zameranú na výrobu kvalitného nábytku.

Pri mojej práci sa zameriavam na osobný prístup ku každému klientovi a najmä na ich požiadavky a potreby. Mojou najväčšou prioritou je pochopiť potreby klienta a naplniť jeho sny bez ohľadu na to aký preferuje štýl. Každý projekt vždy intenzívne prežívam a teším sa na finálny výsledok. Pri práci používam vizualizácie, ktoré klientom napomáhajú v predstavivosti a rozhodovaní. Počas procesu navrhovania pracujem so vzorkami tapiet, farieb, podláh, obkladačiek, textílií a ďalších materiálov.

Tá najzábavnejšia časť zo všetkých činností je pre mňa samotné zariaďovanie priestoru, jeho premena k želanému alebo vysnívanému stavu, čo zahŕňa aj organizáciu mojich spolupracovníkov a dozor nad jednotlivými prácami. Priznávam, som pedant a milujem svoju prácu :-)