ROLIČKY KOLIBA

Veľkometrážny byt na Kolibe v projekte Roličky na Bratislavskej Kolibe sme navrhli a realizovali na kľúč pre štvorčlennú rodinu s malými deťmi. Okrem toho s nimi bývajú aj psík, mačka a morské prasiatka. Od toho sa odvíjal aj návrh bytu – použité materiály sú nenáročné na prevádzku a údržbu a vďaka vinylu na podlahe nie je počuť cupitanie psíka.

Kuchyňu sme navrhli veľmi veľkoryso, pani domáca má veľa úložného miesta vďaka horným skrinkám až po strop a pridali sme aj ostrov. Vstavali sme veľkú chladničku aj veľkú mrazničku v štýle side by side a vedľa nich je vstavaná parná rúra s pečením a mikrovlnka v rovnakom dizajne od Elektroluxu. Čo sa farieb týka, malo to byť celé šedo-šedé podľa slov investora tak sme to trošku oživili dubovým dekorom na zástene a jedálenskom stole. V chodbe máme presklený botník s led podsvietením na vystavenie dizajnových kúskov.

V kúpeľniach sme použili veľkoformátový obklad imitujúci mramor, čo bola celkom výzva najmä pri samotnej realizácii ale naši obkladači to nakoniec zvládli na jednotku.

    Odoslaním formuláru prehlasujete, že ste sa oboznámili s podmienkami spracúvania osobných údajov TU

    Súvisiace projekty